Zagreb place to be voor architecten

Op 13 en 14 oktober vindt u Sioen Textiel Architectuur producten tijdens het "Days of Oris"- congres in Zagreb.

Dit wereldberoemde tweejaarlijkse congres met de naam “Days of Oris”, is een tweedaags evenement met lezingen van prominente internationale en lokale architecten.

Als een textielgroep meer dan 110 jaar ervaring in technisch textiel, zijn wer er ook van de partij. Wij vinden immers altijd de juiste textieloplossing voor elke toepassing. Voor de architectuur ontwikkelden we een reeks innovatieve textielproducten, waarmee architecten alle kanten uit kunnen en hun verbeelding helemaal mee tot leven kunnen brengen.

Waarom Sioen?

  • We zijn verticaal geïntegreerd, wat betekent dat we elk element van het membraan zelf produceren: garens, weefsels, kleurpasta's, vernissen in een breed scala aan coatingtechnieken. Dit biedt een unieke kwaliteit en een snelle ontwikkeling van het product volgens de behoeften van de klant. We kunnen zelfs tal van keder-opties aanbieden.
  • Ons team van experts kan u ondersteunen en samen met ons netwerk van professionals uw membraanprojecten realiseren.
  • Wij produceren in veel landen en kunnen de wereld naadloos beleveren. We denken globaal en handelen lokaal, waardoor de klant ons enige doel is. Deze klantgerichtheid wordt gedragen door alle mensen die bij de Sioen-groep werken.

Bij Days of Oris in Zagreb staan we tot uw dienst om uw projecten van textielarchitectuur te behartigen. Ons team van textielexperts zal u met plezier informeren over de eindeloze mogelijkheden die architectuurtextielen kunnen bieden.

Bezoek ons op 13 en 14 oktober in Zagreb in de concertzaal Vatroslav Lisinski.